Inline popup

ŠKWOR převzal hned dvě Zlaté desky Supraphonu

 

Nový rok odstartoval pro Škwor stejně, jako ten předchozí skončil - ve velkém stylu.

Ve čtvrtek 18. ledna v takřka po strop zaplněné prodejně Supraphon Musicpoint představila kapela poprvé v nové sestavě s kytaristou Martinem Volákem exkluzivně několik skladeb z loňské novinky. Při té příležitosti navíc obdržela Zlatou desku Supraphonu a to hned ve dvojím provedení. Kromě předchozí řadovky Hledání IDentity (2015) získala během necelých tří měsíců od vydání statut zlaté desky také novinka Uzavřenej kruh! Nyní se kapela připravuje na své historicky největší turné, které odstartuje 9. února v Ostravě.

 

"Užili jsme si to na 100%!!! Akusticky jsme písničky začali připravovat cca týden před vystoupením, je to přece jenom něco trošku jinýho než klasickej set. Snad na nás bylo i vidět, že písničky z novýho alba nás bavěj fakt hodně," vrací se kapela k výjimečnému vystoupení zakončenému dlouhou autogramiádou.

 

To znovu potvrdilo, jak pevnou oporu má Škwor ve svých fanoušcích. Své o tom vypovídá ostatně i fakt, s jakou rychlostí dosáhlo nové album Uzavřenej kruh na zlatou desku. "Věděli jsme, že se deska prodává super, ale že to bude takovejhle fofr, tak to si opravdu nemyslel nikdo," dodávají k tomu Škwoři.

 

Čtyřčlenná parta se aktuálně intenzivně připravuje na své dosud největší turné, které odstartuje 9. února v Ostravě a během následujících měsíců se zastaví v dalších devíti městech, viz kompletní výčet níže nebo zde: www.skwor.cz/koncerty. Pomyslnou třešinkou na dortu pak bude speciální narozeninový koncert 9. listopadu v pražské O2 Areně.

 

Zveřejněno: 26/01/2018Comments (0)