Inline popup

TZ Mezinárodní senzace Il Divo se v září vrací do Prahy s novým albem Timeless

 

Il Divo vystoupí v pražském Kongresovém centru, kde představí novinky inspirované nejznámějšími písněmi o lásce a romanci. Unikátní skupinu Il Divo založil v roce 2003 britský producent a hledač talentů Simon Cowel.  Il Divo tvoří španělský baryton Carlos Marín, švýcarský tenor Urs Bühler, americký tenor David Miller a francouzský popový zpěvák Sébastien Izambard. Od svého prvního alba vroce 2004 se Il Divo těší ohromnému mezinárodnímu úspěchu, který kvartetu přináší jeho jedinečný koncept spojující klasickou a popovou hudbu. Skupina vystupovala na všech nejvýznamnějších pódiích po celém světě a prodala miliony alb.

Timeless je již sedmým albem skupiny a poprvé si ho produkují Il Divo sami. Album bylo produkováno v Los Angeles a o režii se postaral Alberto Quinteros. Novinka Timeless bude v prodeji od května letošního roku, představena bude ale již 18. dubna v Mexiku. O dva dny později se pak Il Divo vydají na osmiměsíční světové turné, které je zavede i do Prahy. Timeless Tour slibuje úžasnou, elegantní a smyslnou podívanou s dramatickými a romantickými prvky. Součástí show budou projekce, tanečníci, akrobaté a hlavně čtyři jedinečné hlasy hlavních protagonistů. „Timeless je pro mě jedno z nejjedinečnějších alb, které jsme zatím s Il Divo nahráli. Vybrali jsme skladby z nejrůznějších období, které byly použity jako filmová hudba od 30. let až po současnost. Patří mezi ně například mytická skladba Smile, založená na instrumentální hudbě z filmu Charlieho Chaplina z roku 1936,“ řekl Carlos. „Jsem na naše nové album velmi hrdý. Doufám, že se vám jeho poslech bude líbit tak moc, jak se nám líbilo jeho nahrávání,“ dodal Sebastien.

Vstupenky se začínají prodávat již zítra, tedy ve čtvrtek 22. března 2018 od 10:30 v síti Ticketportal a to v několika kategoriích v cenovém rozmezí od 990 Kč do 2 890 Kč. K dispozici budou také exkluzivní VIP vstupenky pro nejnáročnější hosty. Speciální balíček VIP Meet & Greet v ceně 6 640 Kč nabízí možnost dřívějšího příchodu do prostor Kongresového centra, setkání a focení se členy Il Divo, občerstvení a merchandise pack. Koncert pořádá společnost ICP Live.

 

Zveřejněno: 21/03/2018Comments (0)