Inline popup

Zábavní policie

Hodnocení návštěvníků

Valašské divadelní léto: Zdeněk Izer - Na plný coole

Akce začíná:
19/07/2018
00:00

Akce končí:
19/07/2018
00:00

Valašské muzeum v přírodě
Rožnov pod Radhoštěm

Nabídnout podobné, akce proběhla

POPIS AKCE

ZDENĚK IZER - NA PLNÝ COOLE

V rámci Valašského divadelního léta 2018 si pro Vás agentura Pragokoncert připravila další skvělé představení. A to představení plné smíchu a legrace. Pobavit Vás přijede nejoblíbenější stand up komik současnosti, pan ZDENĚK IZER a to se svou zbrusu novou zábavnou talkshow „Na plný coole". Celé to vypukne ve čtvrtek 19.7.2018 od 19:00 hod. v Janíkově stodole v Rožnově pod Radhoštěm.
Zdeňka Izera není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi, kde uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!)... „Na plný coole" je nový pořad, ve kterém se diváci budou moci opět setkat s jeho jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.
Pokud se chcete skvěle pobavit, pak je tato talkshow pro vás jako stvořená! Tak neváhejte a přijďte ve čtvrtek 19.7.2018 od 19:00 hod. do Janíkovy stodoly v Rožnově pod Radhoštěm! Ale pozor, vstupenky si raději zakupte včas - kapacita sálu je omezena!

 

 

 

 

 

 

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Komentáře je možné přidávat po přihlášení

Comments (0)