Inline popup

Zábavní policie

Hodnocení návštěvníků

Hurvínek mezi osly

Akce začíná:
07/04/2018
00:00

Akce končí:
27/05/2018
00:00

Divadlo Spejbla a Hurvínka
Praha 6
Dejvická 38

Nabídnout podobné, akce proběhla

POPIS AKCE

Škola???!!! Brrrr!!! To je pro Hurvínka jen velká ztráta času!! Copak to k něčemu je??? Leda tak, že se taťulda pravidelně rozčiluje nad jeho žákovskou knížkou. Kéž by do ní už nikdy nemusel vkročit!!! Toto přání se Hurvínkovi splní, když se setká s prapodivnou osůbkou s oslíma ušima jménem Hýkálek!!! Ten jej totiž pozve do Oslova, města o němž Hurvínek a dokonce ani Mánička nikdy neslyšeli, přesto, že je to prý učiněný ráj na zemi!!! A navíc se tam nemusí chodit do školy!!! A tak se Hurvínek, navzdory Mániččiným protestům vydává po boku Hýkálka do města Oslovo!! Jaké to tam je, se spolu s Hurvínkem můžete přesvědčit i vy!


Představení dne 29. 30.3.2014 byla zrušena. Místo představení Hruvínek mezi osly hrajeme Hurvínkova nebesíčka. Vstupenky zůstávají v platnosti nebo je můžete vrátit v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Komentáře je možné přidávat po přihlášení

Comments (0)