Inline popup

Zábavní policie

Hodnocení návštěvníků

MONSTER ENERGY/GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY 2017/www.automotodrombrno.cz

Akce začíná:
04/08/2017
00:00

Akce končí:
06/08/2017
00:00

Automotodrom Brno
Brno
Ostrovačice, Brno venkov

Nabídnout podobné, akce proběhla

POPIS AKCE


Originální elektronická vstupenka bude doručena na email vyplněný ve formuláři nejpozději do14 dní před akcí.

SILVER - Třídenní vstupenka na čtyři přírodní tribuny B, D, E, G.


Vstupenka SILVER opravňuje ke vstupu na čtyři vnější přírodní tribuny okruhu (B, D, E a G), mezi kterými lze volně procházet. Na každé tribuně je k dispozici plné zázemí včetně občerstvení. Velkoplošné obrazovky před tribunami D a G. Držitelé vstupenky SILVER nemají přístup do podchodů pod dráhou (ani u startu, ani u Schwantzovy zatáčky). Se vstupenkou SILVER mohou motorkáři využít parkoviště pro motorky přímo na tribuně D. Parkoviště pro automobily zůstávají beze změny, stejně tak možnost parkovat motocykly na parkovišti VN
Pro vstup do areálu lze použít brány: B, D, E a G.

GOLD - Třídenní vstupenka bez omezení platí na všechny přírodní tribuny B, C, D, E, F, G.

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Můžete se projít po všech přírodních tribunách, zajít si koupit tričko nebo čepici oblíbeného jezdce do shopping zóny u hlavní brány, nebo si užít skvělý výhled a nasát atmosféru na nejoblíbenější tribuně C! Se vstupenkou GOLD můžete využívat všechna parkoviště v okolí Masarykova okruhu. Motorkáři mohou zaparkovat svou motorku na hlídaném parkovišti uvnitř areálu. Proti tribunám C, D, F, G jsou umístěny velkoplošné obrazovky.
Pro vstup do areálu lze použít brány: Hlavní bránu, bránu pod mostem, brány na tribunách B, D, E a G.

GOLD Junior - Třídenní vstupenka pro děti narozené v rozmezí let 2003-2010 platí na všechny přírodní tribuny B, C, D, E, F, G.

Vstupenka GOLD Junior je ekvivalentem vstupenky GOLD. Děti s touto vstupenkou musí být v doprovodu dospělé osoby. Se vstupenkou GOLD lze vstoupit do areálu kteroukoliv branou a procházet i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ.
Pro vstup do areálu lze použít brány: Hlavní bránu, bránu pod mostem, brány na tribunách B, D, E a G.

Doporučené akce

Komentáře je možné přidávat po přihlášení

Comments (0)