Inline popup

Zábavní policie

Hodnocení návštěvníků

Ať žijí duchové!

Akce začíná:
25/03/2018
00:00

Akce končí:
27/05/2018
00:00

Divadlo Bez zábradlí
Praha 1
Jungmannova 31

Nabídnout podobné, akce proběhla

POPIS AKCE

Pohádkový muzikál na motivy známého filmu

Pohádkový muzikál s písničkami Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře na motivy stejnojmenného filmu. Divadlo ovšem nabízí zcela nový pohled, zkrátka starý známý příběh v novém kabátě. Divák a doufáme, že nejen dětský, uvidí na vlastní oči neuvěřitelná kouzla, uslyší živě hranou hudbu a zpívající i tancující loutky a herce. Vznikne podívaná pro děti, táty, mámy a vůbec všechny, kteří se budou chtít zasmát, pobavit a ti starší třeba i trochu zavzpomínat.

V pohádce zazní řada dnes již kultovních písniček Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře: „Pramen zdraví z Posázaví“, „Hajný je lesa pán“, „Skřítkové tesaři“, „Zavolejte stráže“ a mnohé další.

Hrají: Tomáš Alferi, Ivana Alferiová, Kamila Čondlová, Petr Čulík, Tereza Karásková, Antonín Klepáč, Vít Levinský, Tereza Lišková, Jitka Raková, Petr Rak, Adam Šmejkal, Pavel Zikmund

Autoři: Zdeněk Svěrák, Jiří Melíšek

Texty písní: Zdeněk Svěrák

Hudba: Jaroslav Uhlíř

Úprava a režie: Jiří Kraus

 


Délka pořadu: 90 min.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Komentáře je možné přidávat po přihlášení

Comments (0)