Inline popup

Zábavní policie

Hodnocení návštěvníků

K Peruánským šamanům za sebepoznáním

Akce začíná:
17/10/2017
18:30

Plzeň zastávka
Plzeň
Přeštická 4

Cena: 100 CZK

Nabídnout podobné, akce proběhla

POPIS AKCE

Jirka Hokr se vrátil z další, již páté, výpravy do Peru a Ekvádoru a poví nám o svých zážitcích se šamany, medicínou a poznáním sebe sama.

První měsíc Jirka vedl skupinu přátel do pralesa, hor a pouště za medicínami ayahuascou, kaktusem San Pedro a temascalem - potní chýší. Navštívili velmi silná energetická místa jako prastarý kámen Kumpanama uprostřed džungle nebo mystický chrám Chavín v Andách. Během dalších dvou měsíců se, nyní už sám, učil u šamana Cristiana v horách novým šamanským technikám, poznával místní kulturu potomků Wari, navštěvoval posvátná horská jezera a s kaktusem San Pedro se nořil do hloubek sebe sama, aby očistil svůj život od iluzí, které byl již připraven prohlédnout. A nakonec na jihu Ekvádoru prošel intenzivním rituálem Hledání Vize, při kterém se čtyři dny v horách v tichosti, o samotě, bez jídla, bez vody napojoval na pachamamu, matku zemi, aby požádal o svých 365 modliteb, odpovědí, proseb.

Při vyprávění vás bude mrazit, zasmějete se a dozvíte se zajímavé informace o rostlinách, šamanské práci, místní kultuře i fungování lidské mysli. Jirka navíc velmi otevřeně mluví o vlastních myšlenkových pochodech a problémech, které si na výpravě řešil. To vám může pomoci otevřít své srdce a najít si v tom zrcadlo pro svá vlastní témata.

Aby vaše zkušenost z vyprávění byla autentičtější, budete moct na místě vyzkoušet výluh z šamanského tabáku Mapacho. Ten bude možné po přednášce i koupit zároveň se Sangre de Drago,  "všelékem" z pryskyřice stromu Croton lechleri.

Komentáře je možné přidávat po přihlášení

Comments (0)