Inline popup

Zábavní policie

Hodnocení návštěvníků

Grand Prix České Republiky MotoGP 2018

Akce začíná:
03/08/2018
10:00

Automotodrom
Brno
Masarykův okruh

Cena: 1490 CZK

Nabídnout podobné, akce proběhla

POPIS AKCE

Nadcházející ročník Velké ceny České republikyGrand Prix se bude konat tradičně v srpnu o víkendu 3.– 5. srpna 2018 a jejím organizátorem bude i letos Spolek pro GP ČR.

Tato akce motoristického sportu na Masarykově okruhu každoročně přiláká do Brna čtvrt milionu fanoušků z celého světa. Nejprestižnější motocyklový šampionát na světě se na Masarykově okruhu jezdí od roku 1965, nepřetržitě pak od roku 1993.

Informace o vstupenkách:

Pouze v prodejní síti smsticket si můžete pohodlně a on-line zakoupit originální, tištěné vstupenky, které Vám zašleme poštou zdarma na vaši adresu až domů. Tuto možnost oceníte, pokud chcete někomu vstupenku dát jako dárek!

 

Třídenní vstupenky GOLD

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ.

Vstupenka GOLD vám umožňuje volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh.

Třídenní vstupenky SILVER

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet.

Vstupenka SILVER platí pouze na vnějším okruhu kolem závodní dráhy. Její držitelé nemohou procházet tunely START a SCHWANTZ a nemají přístup do shopping zóny u hlavního vstupu na Masarykův okruh.

Držitelé vstupenky SILVER nemohou parkovat na parkovišti P-S Střelnice.

Třídení vstupenty na TRIBUNY T2 a T3

Tribuny jsou umístěny hned za hlavním branou v prostoru startu a cíle s výborným výhledem na startovní rovinu a do první zatáčky, na velkoplošnou obrazovku a do boxů. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou) i shopping zónou.

Vyzkoušejte na stránce mapy.cz tlačítko Panorama a projděte se po okruhu.

 

 

Komentáře je možné přidávat po přihlášení

Comments (0)