Inline popup

Zábavní policie

Hodnocení návštěvníků

Workshop: Instagram. Jak komunikovat a vytvořit kampaň?

Akce začíná:
21/02/2018
13:00

Prostor 8
Praha
Šmilovského 8

Cena: 990 CZK

Nabídnout podobné, akce proběhla

POPIS AKCE

Zveme Vás na workshop vzdělávací platformy PIARISTI, během kterého proniknete do plánování kampaní i reklamy na Instagramu. 

O WORKSHOPU:
Instagram už dávno není jenom ta aplikace, co vám na fotku hodí barevný filtr. Ponoříme se spolu do tajů jedné z nejrychleji rostoucích sociálních sítí a jejích specifických komunit. Zorientujete se v prostředí, poznáte různé způsoby, jak o sobě dát vědět (jsou 3 a hodně se liší), a uvidíte, jak tuhle obrázkovou galerii marketingově ukotvit, spravovat i vyhodnocovat.

O LEKTOROVI:
Marie Grafová je Social Media Lead v obsahové agentuře Bubble, kde pomáhá copywriterskému týmu využívat na maximum možnosti sociálních sítí a kromě toho také píše a stará se o klientské profily. Jevelmi aktivní na Twitteru (@sibiranka), který využívá hlavně pro hraní se slovy a úložiště toho nejlepšího, co ji cvrnkne do nosu. Volný čas dělí mezi vaření, knihy a poznávání toho nejlepšího, co nabízí hipsterská část Prahy.

CENA:
990 Kč (umělci, designéři, zástupci kulturních a neziskových organizací)
1 490 Kč (lidé z agentur a freelanceři podnikající v oblasti marketingového či PR poradenství)
(Cena zahrnuje občerstvení a nápoje)

KAPACITA: 
20 osob
(Workshop bude zahrnovat obecnou část i individuální přístup ke každému účastníkovi a jeho dotazům)

DOKLAD O ZAPLACENÍ:
Doklad o zaplacení ve formě příjmového pokladního dokladu Vám bude na vyžádání vystaven při registraci na místě v den konání akce. V případě, že požadujete fakturu, kontaktujte nás, prosím, na e-mailu piaristi@piaristi.cz.

V případě otázek nás neváhejte kontaktovat na e-mailu piaristi@piaristi.cz.
 

Komentáře je možné přidávat po přihlášení

Comments (0)